top of page
 • Скільки триває тест MOXO?
  Весь тест, включно з коротким уроком і практичним заняттям займає близько 19-22 хвилин.
 • Чи побачу я результати тесту автоматично після завершення тесту?
  Ні, результати переглядає в системі клініцист.
 • Які параметри навколишнього середовища найкращі для проведення тесту MOXO?
  Тиха відокремлена кімната без будь-яких перешкод протягом усього тесту. Радимо перевести всі телефони в беззвучний режим. Стійкий стілець Комп'ютер зі стабільним підключенням до Інтернету Бажано використовувати зовнішню дротову мишу, клавіатуру та динаміки
 • Чи є якісь підготовчі дії перед виконанням MOXO?
  Лягайте спати рано напередодні ввечері Снідайте перед тестом Не пийте каву або енергетичні напої перед тестом Якщо ви приймаєте ліки, проконсультуйтеся з лікарем за 24 години до обстеження, щоб визначити, які ліки приймати не можна
 • Як довго я повинен чекати між 1-м і 2-м аналізом, якщо приймаю ліки?
  Повторний тест слід провести від 1 години до півтори години після прийому ліків – будь ласка, проконсультуйтеся зі своїм клініцистом і зрозумійте, чи приймати ліки та як, перш ніж робити тест
 • Чи є бажаний час для проведення тесту MOXO?
  Ми рекомендуємо проводити тест вранці, коли ви найбільше бадьорі. Будь ласка, запиши! Після того, як ви отримаєте електронний лист із запрошенням на онлайн діагностику, посилання на тест буде доступним ЛИШЕ протягом 45 хвилин.
 • Якими мовами доступний тест?
  Екрани тестування та попередні налаштування доступні 12 мовами: англійською, івритом, французькою, німецькою, італійською, іспанською (Іспанія та Мексика), українською, польською, турецькою, арабською, російською, португальською
 • Чи потрібно мені знати математику, читати, щоб скласти тест?
  Щоб зрозуміти інструкцію перед тестом, вам потрібно буде прочитати повідомлення на екрані. Сам тест є повністю міжнародним і мультикультурним. Вам не потрібно вміти розпізнавати букви чи цифри, щоб успішно завершити його.
 • Як отримати результати тесту MOXO?
  Ваш клініцист надішле вам звіт про тестування електронною поштою у форматі PDF, який буде захищено паролем. Ваш клініцист надішле вам пароль окремою електронною поштою, або текстовим повідомленням.
 • Коли я маю отримати посилання на тест MOXO d-CPT?
  Тестове посилання на онлайн діагностику дійсне для використання протягом 45 хвилин з моменту його відправлення від клініциста. Це для захисту даних і конфіденційності.
 • Де слід робити тест MOXO d-CPT HOME?
  Тест необхідно проводити в тихому відокремленому приміщенні. Закрийте двері, залиште мобільні телефони на дворі та переконайтеся, що вас не будуть турбувати принаймні 25 хвилин.
 • Як мені робити тест MOXO?
  Тест потрібно проводити ТІЛЬКИ на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці. Бажано використовувати динаміки. Якщо це неможливо, використовуйте навушники.
 • Чи потрібно підготуватися до тесту MOXO?
  Переконайтеся, що ви розумієте, чи і як приймати ліки. Обов’язково закрийте/вимкніть БУДЬ-ЯКІ фоновіпрограми, включаючи: WhatsApp, SKYPE, Zoom, Outlook тощо. Зверніть увагу! Після запуску тесту його не можна призупинити.
 • Чи є форма спостереження, яку я можу завантажити для домашнього тестування?
  Так! Потрібні спостереження. Посилання на форму спостереження, яку можна завантажити, автоматично надсилається разом із вашим запрошенням пацієнту.
 • Чи потрібне спостереження під час проведення тесту MOXO d-CPT HOME?
  Спостереження можна проводити дистанційно. Встановіть мобільний телефон/планшет у режим відео або необхідна присутність дорослого – наглядача.
 • Я спостерігаю, де мені сидіти під час тестування?
  Ви повинні сидіти по діагоналі позаду пацієнта, щоб ви могли його чітко бачити та чути, але не перебувати в його полі зору.
 • Чи є форма спостереження, яку я можу завантажити для домашнього тестування?
  Так! Разом із вашим запрошенням автоматично надсилається посилання на форму спостереження, яку можна завантажити автоматично.
 • Чи варто допомагати в тестуванні?
  Ні, ти мовчазний спостерігач. Не слід перебивати або намагатися допомогти пацієнту, навіть якщо ви бачите помилку.
 • Що я повинен шукати?
  Важливо, щоб ви обговорили з клініцистом методику проведення спостереження перед тестом. У формі спостереження перераховуються типи поведінки, які ви повинні шукати, або будь-яка інша поведінка, яку має вказати спостерігач.
 • Що має робити спостерігач із формою після завершення тесту?
  Наприкінці тесту спостереження слід надіслати клініцисту, який пізніше додає його до результатів тесту. Спостереження є важливим і дасть важливу інформацію для клініциста.
 • Чи можу я виконати тест MOXO в операційній системі MAC?
  Так, MOXO d-CPT працює в Windows, Ubuntu, операційній системі Mac, Chrome і Firefox. Незалежно від операційної системи (MAC абоWindows) для забезпечення успішної роботи тесту MOXO настійно рекомендується використовувати браузер Chrome. Щоб звук правильно працював у браузері Safari, увімкніть файлиMP3 у налаштуваннях браузера Safari
 • Як налаштувати звук Safari?
  Увійдіть до свого облікового запису. Перейдіть до заголовка Safari в головному меню браузера. Натисніть на налаштування: У вікні налаштувань натисніть на заголовок «Веб-сайт» у головному меню. Потім перейдіть до «Автоматичневідтворення» та на поточному відкритому веб-сайті змініть параметр «Зупинити медіа зі звуком» на «Дозволити автоматичне відтворення всіх» Тепер ви можете закрити цевікно, і аудіо буде постійно доступним під час тесту.
 • Тест завершено, але підтвердження не відобразилося, що робити?
  Не закривайте браузер, перевірте стабільність інтернет-з'єднання. Коли з’єднання буде відновлено, якщо на екрані з’явиться кнопка «Повторно надіслати результати», натисніть її, і результати будуть надіслані. Зв’яжіться зі своїм клініцистом, щоб переконатися, що тест було успішно пройдено.
 • Чому тест раптом припинився?
  Якщо під час тесту пацієнт перестає реагувати і не натискає пробіл більше 2 хвилин, тест автоматично зупиняється. Вам потрібно буде повторити тест, попросіть свого клініциста надіслати вам новий тест. Клініцист побачить графік ефективності, який показує лише виконані етапи. У цих випадках порівняння норм не обчислюється.
 • Чому моє тестове посилання MOXO не працює?
  Посилання буде доступним ЛИШЕ протягом 45 хвилин з моменту його відправлення. Якщо посилання більше не активне, зверніться до свого клініциста, щоб отримати нове посилання.
 • Чи можна відновити результати тесту після того, як тест зупинився на півдорозі?
  Так, результати тесту можна відновити, будь ласка, зверніться за допомогою до свого лікаря.
 • У мене під час тестування стався збій з Інтернетом – що мені робити?
  Якщо перевірка вже почалася, її можна просто продовжити. Вам не потрібне підключення до Інтернету для виконання тесту після його запуску. Коли тест закінчився, якщо з’єднання з Інтернетом не відновилося. Натисніть повторно надіслати результати тесту, коли відновиться підключення до Інтернету. Якщо результати тесту не генеруються, будь ласка, зверніться за допомогою до технічної підтримки за номером (050) 309 08 69
 • Як очистити кеш-пам'ять і як часто це робити?
  Chrome: Натисніть меню Chrome на панелі інструментів браузера або натисніть CTRL+Shift+Delete. Виберіть «Додаткові інструменти». Виберіть «Очистити дані веб-перегляду». З’явиться діалогове вікно зі списком прапорців для типів інформації, яку вибажаєте видалити. У спадному меню «Діапазон часу для очищення:» виберіть «Початок часу». У вибраних параметрах виберіть: «Файли cookie та інші дані сайтів і плагінів» і «Кешовані зображення та файли» та натисніть «Очистити дані перегляду». Потім оновіть сторінку, увійдіть в обліковий запис і повторіть спробу виконати тест. Firefox: У меню «Історія» виберіть «Очистити недавню історію» або CTRL+Shift+Delete У спадному меню «Діапазон часу для очищення:» виберіть «Усе». Поруч із «Деталі» натисніть стрілку вниз, щоб вибрати «Cookies» і «Cache» і натисніть «Очистити зараз». Ми рекомендуємоочищатикешдвічі на рік!
 • Чи існують технічні умови для виконання MOXO?
  Розмір екрана комп’ютера не менше 14 дюймів. Функціональна клавіатура підключається до комп'ютера за допомогою проводового з'єднання. Роздільна здатність екрана не менше1024×768. Масштаб веб-браузера встановлено на 100%. Швидкість завантаження має бути вищою за 5 Мбайт/с, швидкість відвантаження має бути вищою за 1,5 Мбайт/с (www.speedtest.net). Сумісність з ОС: Windows 7/8/10, MAC. Підключення – переконайтеся, що наші https://www.neurotech-solutions.com/ і https://app.moxo-adhdtest.com/ є повністю доступними (не заблоковані брандмауером) Медіа-файли – переконайтеся, що медіа-файли (mp3 та mp4), які надаються з нашого домену, не блокуються брандмауером. Фільтр брандмауера JavaScript вимкнено – символи у файлах JavaScript, які обслуговуються з нашого домену, не замінюються та не змінюються брандмауером. Потрібно ввімкнути кешування браузера. Необхідно підключити навушники або колонки. Перед початком використання програми необхідно виконати оновлення операційної системи, якщо вона цього потребує.
 • Чи можна виконувати MOXO D-CPT на ноутбуці?
  Так, але ми рекомендуємо: Вимкніть сенсорну панель (за допомогою спеціальної кнопки на самій сенсорній панеліабо через панель керування). Крім того, підключіть комп’ютер до зовнішньої клавіатури та використовуйтеїї виключно під час тестування. Використовуйте зовнішню мишу.
 • Чому тест раптово призупиняється?
  Тест може призупинитися в таких випадках: Пацієнт натиснув інші клавіші, крім пробілу. (зверніть увагу на кнопки «ALT» і «Пуск» біля пробілу) Повідомлення та оновлення програмного забезпечення, які можуть з’явитися під час тестування (Skype, антивірус, оновлення Windows тощо). Важливо зауважити, що тест продовжується з моменту його зупинки, і пацієнт можеви конувати тест регулярно.
 • Через 5 хвилин у тесті я не чую звук, чому?
  Основною причиною цієї проблеми може бути те, що клієнт використовує браузер Safari. Що бвирішити цю проблему, перегляньте розділ "Як налаштувати звук Safari". Якщо клієнт зупиняє тест посередині, рекомендується почати тест знову.
 • Як налаштувати звук Safari?
  Увійдіть до свого облікового запису. Перейдіть до заголовка Safari в головному меню браузера. Натисніть на налаштування: У вікні налаштувань натисніть на заголовок «Веб-сайт» у головному меню. Потім перейдіть до «Автоматичне відтворення» та на поточному відкритому веб-сайті змініть параметр «Зупинити медіа зі звуком» на «Дозволити автоматичне відтворення всіх» Тепер ви можете закрити цевікно, і аудіо буде постійно доступним під час тесту.
 • Я хотів почати тест і отримав порожню сторінку?
  Тест MOXO не підтримує Internet Explorer 10/11 і нижче. MOXO підтримуєChrome, Firefox і Safari. Якщо ця проблема повториться після оновлення версії браузера, зверніться до служби підтримки
bottom of page